Bai Lu

Bai Lu, 23 Eylül 1994'te Changzhou, Jiangsu'da doğdu, Çinli bir aktris ve modeldir. Eylül 2016'da ilk dizisi "Sunsongt"ta rol aldı ve böylece şov dünyasına resmen girdi. 2017 yılında "Untouchable Lovers" adlı kostüm dramasında oynadı! Aynı yıl Bai Lu, "The Monkey King: Land of Beauty" adlı dramada rol aldı. Gerçek adı Bai Mengyan, takma adı ise Lu Lu’dur. Başak burcu olan oyuncu 165 cm boyunda ve 44 kilodur.

Bai Lu, 13-14 yaşlarındayken Kore dizileri izlemeye başladı ve KPOP ile ilgilenmeye başladı! 2012'de annesiyle birlikte SM Ent için bir yurtdışı stajyer seçmelerine katılmak için Şanghay'a gitti. Fakat Kore'de, başarısız oldu. Kız grubuna üye olma hayali sona erdikten sonra modellik yapmaya başladı. Şarkı söylemeyi ve dans etmeyi sever. Chrismas ve MayMay adında iki kedisi var. Korece konuşabiliyor. İdeal tip erkek arkadaşı Jackson Yee olarak belirtmiştir. Dişlerini yaptırmıştı. 2020'de Bai Lu, 7. Çin Aktörleri Ödül Töreni En İyi Kadın Oyuncu (Web dizisi) ödülünü kazandı.

Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.