2020 Kore Dizi Önerileri Listesi

2020 Kore Dizi Önerileri Listesi

  Aralık 10, 2020

  398 Okunma

2020 yılı içerisinde yayınlanan ve herkesin beğendiği Kore dizileri listesini sizler için hazırladık. Umarım beğenirsiniz.

Bu yazımızda Dizifon takipçileri için özellikle dizi seçerken kararsız olanlar için yıl içerisinde yayınlanmış en iyi Kore dizilerini listelemeye çalıştık. Umarım beğenirsiniz.

Flower of Evil

Flower of Evil

Flower of Evil

Eskiden babası seri katil olan bir adamın kimliğini değiştirerek bir polisle evlenmesi ve devamında gelişen olayları konu almaktadır. Yeni cinayetler ortaya çıkınca geçmiş araştırmalar tekrar gün yüzüne çıkmaya başlar.

Editör Yorumu: Konusuyla bu senenin en iyi en iyi dizilerinden biri olduğunu düşünüyorum. Oyuncular, hikâye, şarkılar hepsi harikaydı. İzlemediyseniz bir an önce başlamanızı tavsiye ederim.

It’s Okay to Not Be Okay

It's Okay to Not Be Okay

It’s Okay to Not Be Okay

Bir psikiyatri merkezinde bakıcı olarak görev yapan bir adam ile ünlü bir masal yazarı arasındaki konu almaktadır.

Editör Yorumu: Kim Soo Hyun uzun zaman sonra tekrar dizi ile karşımıza çıktı. Sakin ilerleyen, oyunculukların üst düzey olduğu bir dizi arıyorsanız tavsiye ederim.

Start-Up

Start-Up

Start-Up

Bir yazılım mühendisi adam ile girişim üzerine çalışmalar yapmak isteyen bir kadının Sandbox adı verilen bir yerde iş birliği yapması ve aralarında geçen aşkı konu almaktadır.

Editör Yorumu: Kişisel olarak söylüyorum; 2020 yılının en iyi dizisi diyebilirim. Şahsen çok beğendim. İlk bölümler inanılmaz kötüydü fakat devamında severek izledim.

The King: Eternal Monarch

The King Eternal Monarch

The King Eternal Monarch

Kendi ülkesinde kral olan bir adamın evrenler arasında geçiş yaparak günümüze ulaşmasını konu almaktadır.

Editör Yorumu: Oyuncularıyla büyük beklenti yaratan, bilim kurgu gibi çok da farklı bir temel üstüne kurulu dizidir. Fakat olaylar çok geç açıldığı için beklenen etkiyi yapamadı. Onun dışında bu senenin iyi yapımları yarasında yer alıyor. İzlemenizi tavsiye ederim.

Itaewon Class

Itaewon Class

Itaewon Class

Yıllar boyunca haksızlığa uğrayan bir adamın intikam için bir bar açmasını ve devamında meydana gelen olayları konu almaktadır.

Editör Yorumu: Farklı dizi arayanlar tercih edebilirler. Ara ara sinir krizleri geçirebilirsiniz. Manga uyarlaması olduğu için ana karakterin çok net doğruları, karakteri, bakış açısı mevcut. Şahsen beğendim.

Dr. Romantic 2

Dr. Romantic 2

Dr. Romantic 2

Romantik Doktor Teacher Kim dizisi 2. Sezonuyla devam ediyor. 2 yeni oyuncuyla aynı yerde devam eden medikal dizi farklı olayları ekrana getirmektedir.

Editör Yorumu: İlk sezonu çok beğenilmişti. Ahn Hyo‑seop ve Lee Sung Kyung’un katılmasıyla yine güzel bir dizi ortaya çıkmış. Medikal dizi sevenler ilk sezonu izlemeseler dahi başlayabilirler.

Backstreet Rookie

Backstreet Rookie

Backstreet Rookie

Bir market sahibi işlere yetişemeyince yarı zamanlı birini işe almak ister. İkili arasında geçenleri konu almaktadır.

Editör Yorumu: Klasik dramaların aksine biraz da gündelik hayata daha yakın, herkesin yaşayabileceği şeyleri konu alan dizilerden birisi. Bu tarz diziler seviyorsanız başlayabilirsiniz.

Dizifon farkıyla en kaliteli Kore dizilerini izleyebilirsiniz. 2020 içerisinde bizim de severek izlediğimiz bu dizilere bir an önce başlamanızı tavsiye ederiz. Sizin de tavsiyeniz varsa yorumlarda belirtmeyi unutmayın. Herkese iyi seyirler dileriz.

Yorum Alanı
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.