Tayvan Dizileri
My Tooth Your Love
My Tooth Your Love
"My Tooth Your Love", Jiang Rui Zhi'nin yönettiği 2022 Tayvan yapımı bir dramadır.Bai Lang (Andy Wu), çok iyi bilinen bir fobisi olan bir bar-restoran sahibidir. Küçüklüğünden beri dişçiye gitmekten korkar. Ve onu korkutmayan birini bulmak için diş hekimlerini defalarca değiştirmeye çalışsa da, hiçbir şey onu dişlerini kontrol ettirme düşüncesinden daha fazla korkutamaz. Ancak Gao Leng Diş Hastanesini ziyaret ettiği ve hastanenin baş diş hekimi Jin Xun'an (Yu Jin) ile tanıştığı gün tüm bunlar değişir.Jin Xun'an, Bai Lang'in şimdiye kadar tanıştığı diğer diş hekimlerine benzemiyor. Nazik, özenli ve sevecendir. Bai Lang, Jin Xun'an'ın onu bir hastadan daha fazlası olarak gördüğünü ve ona karşı romantik duygular beslediğini hissetmeye başlar. Fakat bir diş hekimi ile hastası arasındaki aşk gerçekten alevlenebilir mi? Bu arada, Bai Lang'ın barında yaşlı bir barmen ve sahibinin yakın arkadaşı olan Zhou Cheng Hao (Alex Chou), kendisinden 12 yaş küçük asi bir adam olan He Qing Tian (Michael Chang) ile yakın bir ilişki geliştirir. Bu dörtlünün aşkının önünde birçok engel var ama Cupid hepsini mutlu etmenin bir yolunu bulabilecek mi? 
 • 2022
 • Tayvan
 • 30
 • IMDb 7.8
HIStory2: Right or Wrong
HIStory2: Right or Wrong
32 yaşındaki Yi Jie, You You adında genç bir kızı olan boşanmış bekar bir babadır. Tarih ve arkeoloji konusunda uzmanlaşmış bir üniversite profesörü olarak çalışıyor. Dört yıl önce ayrılmasından bu yana, Yi Jie kendini işine adadı. Yi Jie kariyerine o kadar odaklanır ki, genellikle uzun saatler çalışır ve kızını ihmal eder.19 yaşındaki Xiao Fei, Yi Jie'nin üniversite öğrencilerinden biridir. Xiao Fei ayrıca, profesörünün kızına bakmak için işe alınan bir dadı olarak çalışıyor. Sıcak ve arkadaş canlısı Xiao Fei, Sizinle son derece iyi geçinen mükemmel bir bakıcıdır. Ancak, Yi Jie'nin işkolik davranışından dolayı hüsrana uğradı ve profesörünün evde daha fazla zaman geçirmesi gerektiğine inanıyor.Bir sağlık korkusu yaşadığınızda, Yi Jie hala çalışmakla meşguldür ve çok geç olmadan hastaneye gelmez. Kendisine berbat bir baba diyen Xiao Fei'den sert bir ders alır. Dizifon.com kalitesiyle yer almaktadır. Bu olaydan sonra Yi Jie, hayatındaki öncelikleri yeniden değerlendirmek zorunda kalır. You You ve Xiao Fei ile evde daha fazla zaman geçirmeye başlar ve ikisiyle de daha yakın bir bağ geliştirir.Yi Jie ve Xiao Fei aslında yıllar önce tanışmışlardı. Xiao Fei hala lisedeyken zorbalığa uğradı. Bir gece, Yi Jie, Xiao Fei'yi karanlık bir ara sokaktaki kalitesiz bir karşılaşmadan kurtarır. Yi Jie, Xiao Fei ile sert bir konuşma yapar ve ona hayatını değiştirmesi için uyandırma çağrısı yapar. Yi Jie bu olayı hatırlamasa da, Xiao Fei bu hatırayı kalbinde çok seviyor.
 • 2018
 • Tayvan
 • 25
 • IMDb 7.9
The Masked Lover
The Masked Lover
“The Masked Lover” 2017 Tayvan drama dizisidir.İkiz kız kardeşler zıt hayatlar yaşarlar. Wu Ping An (Mini Tsai), bir mafya örgütü olan güçlü Yi Qing Group'un çivi gibi sert patronudur. İkiz kız kardeşi, yurtdışında sakin ve basit bir hayat yaşayan tatlı Wu Ping Fan'dır (Mini Tsai). Beklenmedik bir kaza, Ping An'ı komaya sokar ve anneleri, Ping Fan'a, örgüt uğruna Ping An'ın hayatını gizlice üstlenmesi için Tayvan'a dönmesini emreder. Tehlikeli suç dünyasına atılan Ping Fan, Gu Le Jun'un (Weber Yang) korumasına güvenmek için büyür ve ona aşık olur. Ama Ping Fan, Le Jun'un gerçek kimliğini öğrendiğinde, zaten çılgın olan hayatına ne olacak? Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Tayvan
 • 75
 • IMDb 7.7
Women in Taipei
Women in Taipei
Tainanlı bir kız olan I-Shan, Taipei'ye gitmeyi aşırı istiyor. Tesadüfen, teyzesinin Taipei'deki dairesinde kalacak yer bulmayı başarır ve orada çalışmaya başlar. Röportajlarında şans bulamayınca ve ardından meslektaşı tarafından odak noktası haline gelince hayal kırıklıkları ortaya çıkıyor. Bir kavga onu teyzesinin evinden çıkmaya zorladığında, I-Shan onun hala Taipei'de bir yabancı olduğunu fark eder. Hikaye, I-Shan'ın modern bir Taipei kadınına dönüşümünün birçok yolunu takip ediyor.
 • 2022
 • Tayvan
 • 45
 • IMDb 7.5
Papa & Daddy 2. Sezon
Papa & Daddy 2. Sezon
Yapılan en son teklif, ana çift Damien ve Jerry arasındaki feci ayrılığa yol açan sefil ayrıntıların ötesine geçiyor. Aile değerleri tartışılırken veya dışlanırken, iyileştirilecek yaralar, açığa çıkan sırlar vardır. Papa & Daddy 2. sezon kolay bir yolculuk olmayacaktı; En azından Damien ve Jerry'nin ilişkilerindeki genişleyen boşluğa odaklanan pilot bölümlerden bu kadarı açıkça görülüyor. Prequel, aynı cinsiyetten ebeveynlerin çocuk evlat edinmeyi veya taşıyıcı anneliği tercih ettiklerinde karşılaştıkları zorluklar gibi ihtiyatlı konulara daha fazla odaklanmış olsa da, mevcut sezon bu konuların üzerinde parlıyor gibi görünüyor.
 • 2022
 • Tayvan
 • 33
 • IMDb 7.9
Craving You
Craving You
Kent, pasta ve tatlılarda uzmanlaşmış başarılı bir yerel fırının sahibidir. Çalışanı Cora, pazarlamadan sorumlu ve onu bir ünlü desteği kullanmaya ikna etti. Popüler bir şarkıcı ve söz yazarı olan Kane ile fırın için bir vızıltı yaratmak istiyor. Kane, ilk aşkını anlatmak için yazdığı çıkış şarkısı “8 Seconds” sayesinde internette büyük bir takipçi kitlesi edindi.Kane, özellikle tatlıları ve tatlıları sevmediği için pastaneyle ortaklık yapmaktan özellikle heyecan duymuyor. Dizifon.com kalitesiyle yer almaktadır. Ancak menajeri Ray, bunun geleceği parlak şarkıcı için harika bir PR fırsatı olduğuna inanıyor. Hatta Kent ile özel yemek dersleri alabilmesi için Kane için özel bir staj bile ayarlar.Güçlü iradeli kişilikleriyle Kent ve Kane, ilk buluşmalarında çatıştı. Kent yetenekli bir fırıncı olduğunu kanıtladığında ilişkileri yavaş yavaş düzelir, yemek konusunda seçici olan Kane'in bile bayıldığı lezzetli bir tatlıyı pişirebilir. Kent ve Kane yemek derslerinde birlikte daha fazla zaman geçirdikçe, ikisi daha yakın bir bağlantı kurmaya başlar.Ancak, Kane lise aşkı Soda ile tekrar bir araya geldiğinde komplikasyonlar ortaya çıkar. Soda başka bir adamla evleniyor ve bu fırından bir düğün pastası sipariş ediyor. Soda'yı tekrar görmek Kane'in geçmiş anılarını uyandırdı ve kaçan kişiyi hatırladı.Craving You BL dizi tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Tayvan
 • 13
 • IMDb 7.2
Bro and Me
Bro and Me
Jie En'in bu hayatta tek bir hedefi vardı: komşusu olan kendinden büyük çocuk kadar havalı olabilmek! Jie En'den yaşça büyük olan Ye Hong, sıradan genç bir adamdı. Kendi hayatıyla yan kapıdaki çocukla uğraşamayacak kadar meşgul olan Ye Hong, zaman zaman Jie En’e şaka yapmaktan zevk alıyordu ama bu onun sevgisine kadar gidiyordu. Ancak Jie En için Ye Hong olmak istediği her şeydi ve komşusuna abisi gibi baktı. Doğal olarak, Jie En, Ye Hong yakında yurt dışına okumak için gideceğini açıkladığında oldukça kötü hissetti.Ye Hong olmadan dünyadaki hiçbir şey Jie En için doğru gelmiyordu ama bunu ya da başka bir şeyi düşünmek için çok az zamanı vardı. İyi bir üniversiteye girmenin baskısıyla Jie En, yalnızca eğitimine odaklanır. Dizifon.com kalitesiyle yer almaktadır. Jie En'in ailesi, geçen yıl yurtdışında okuduktan sonra yanlarına taşınacak bir öğretmen tuttuklarını açıklar. Ailesinin duyurusu hakkında ne yapacağından emin olmayan Jie En, yeni hocasının Ye Hong'dan başkası olmadığını anlayınca çok sevinir. Ye Hong ile yaşamak, gerçekten iyi hissettiriyor. En azından Ye Hong'un yokluğunda arkadaş olduğu Jing Han'ın aslında Ye Hong'un ilk aşkı olduğunu anlayana kadar. Aniden karmaşık ilişkiler ve kafa karıştırıcı duygular arasında kalan Jie En, dünyanın bir daha anlamlı olup olmayacağını merak etmeye başlar!
 • 2019
 • Tayvan
 • 5
 • IMDb 6.3
Mad Doctor
Mad Doctor
Karanlık geçmişten kaçmak için Dr. Liu, kırsal bir hastanede çalışıyor. Orada işin güzel ve kolay olacağını varsayar, ancak bunun yerine çeşitli tuhaf tıbbi vakalara tanık olur ve ilgilenir.
 • 2022
 • Tayvan
 • 60
 • IMDb 7.9
The Leaking Bookstore
The Leaking Bookstore
Yakışıklı ama karamsar bir aşık olan Gao Chenwei, The Leaking Bookstore'u yönetmekle kalmıyor, aynı zamanda kendini roman yazmaya adadı.Bir cinayet zanlısı ve genç ve güzel bir çaylak savcı ile yakalanır. Cinayet zanlısının masumiyetini kanıtlamaya nasıl yardım edecek?
 • 2022
 • Tayvan
 • 50
 • IMDb 7.2
About Youth
About Youth
Huang Si Mi'nin "Secretly" adlı romanından uyarlanan "About Youth", Tsai Mi Chieh tarafından yönetilen 2022 Tayvanlı romantik bir dramadır.İyi notların ve daha da iyi görünüşlerin neredeyse haksız bir kombinasyonu ile Ye Guang (Li Zhen Hao) kolayca lisesinin en popüler adamıdır. Dizifon.com adresinde yer almaktadır. Çevresindeki herkesin dikkatini sürekli çeken öğrenci topluluğu başkanlığına aday olduğunu açıklaması sürpriz olmadı. Sürpriz olan, kimin ona karşı yarışacağının açıklanmasıydı.Zamanının çoğunu ailesinin erişte tezgahında çalışarak geçiren sessiz, neredeyse tamamen fark edilmeyen bir öğrenci olan Xu Qi Zhang (Jyun), öğrenci birliği başkanı olarak kimsenin ilk tercihi değildi. Ama okulda kimsenin bilmediği şey, bir grubun baş şarkıcısı ve gitaristi olarak Qi Zhang'ın sınıftaki sessiz tavrının, sahneye her adım attığında tamamen değiştiğiydi. Ye Guang'ın neredeyse her yönden tam tersi, iki çocuk okul seçimlerinde mükemmel rakipler gibi görünebilirdi ama gerçekte işler bundan daha farklı olamazdı.Okul dışında tesadüfen tanışan Ye Guang ve Qi Zhang, giderek daha fazla bir şeye dönüşen beklenmedik bir arkadaşlığa başlarlar. Ama tüm okul onlardan nefret etmelerini beklerken bu olası olmayan çift nasıl mutlu olabilir?About Youth tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak Dizifon kalitesiyle yer almaktadır. Keyifli seyirler dileriz.
 • 2022
 • Tayvan
 • 24
 • IMDb 8.2
Adventure of the Ring
Adventure of the Ring
Dizide beyzbol seven bir aktüer olarak Chris Wang (“Time Traveller,” “Love Family”) ve onun özgür ruhlu uçuş görevlisi kız arkadaşı Allison Lin (HBO'nun “The World Between Us”) yer alıyor. Hikaye, aktüerin bir trende yüzüğü yanlış yere koymasıyla ters giden, titizlikle planlanmış bir evlilik teklifiyle başlar. Yüzük diğer çiftlerin ellerinde dolaşırken çift geleceklerini ve aşkın onlar için ne anlama geldiğini yeniden gözden geçirir.
 • 2020
 • Tayvan
 • 60
 • IMDb 7.9
Go Single Lady
Go Single Lady
Başarılı bir domuz çiftçisinin kızı olan Wang Man Ling (Ady An) zengin bir kız olabilir, ancak rolü oynamakla ilgili ilk şeyi bilmiyor. Bu arada, müsrif playboy Fan Jiang Yu (Mike He), ebeveynlerinin şirketinin batmasının ardından yoksullar evine doğru yola çıkar. Beklenmedik bir ortaklık içinde, Jiang Yu, Man Ling'e yüksek sosyetenin yollarını öğretme işini üstlenir ve görünüşe ayak uydurma sürecinde, ikisi de onu gerçekten elde etmenin ne demek olduğunu keşfeder.
 • 2014
 • Tayvan
 • 62
 • IMDb 7.8
Murphy’s Law of Love
Murphy’s Law of Love
"Murphy's Law of Love", 2015 yılında Tayvan yapımı bir drama dizisidir.Gerçek aşk Murphy Yasası ile buluştuğunda ne olur? Murphy Yasası, “yanlış gidebilecek her şey ters gidecektir” der. Guan Xiao Tong (Ivelyn Lee), Meet and Match Online Dating Company'nin "aşk gurusu" olarak bilinir ve herkesin ilişki sorunlarını çözebilir. Ji Jia Wei'nin (Danson Tang) teklifi kız arkadaşı (Jenna Wang) tarafından reddedildiğinde, boşanmış çiftlere "mutlu son" sağlayan bir boşanma ajansı kurarak yaralarını iyileştirmeye karar verir. Guan Xiao Tong'un kendi zor ayrılığından iyileşirken çalıştığı çöpçatanlık ajansının karşısındaki caddeye kurar. İkisi bir araya geldiğinde kıvılcımlar uçuşur ama bu nefret mi yoksa aşk mı? Birlikte mutlu bir sonları olabilir mi yoksa Xiao Tong, kaderinde aşkta kötü şans olduğunu öğrenecek mi? Bu arada, Xiao Tong'un patronunun oğlu Xiang Zi Yan (Jolin Chien), Xiao Tong'u tanır ve ona karşı hisler geliştirmeye başlar.Murphy's Law of Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2015
 • Tayvan
 • 90
 • IMDb 7.3
Mom, Don’t Do That!
Mom, Don’t Do That!
Bir öğretmen ve aşk romanı yazarı olan Chen Ru-rong (Alyssa Chia), babası öldüğünden beri annesi Wang Mei-Mei (Billie Wang) ile uğraşmaktadır. Annesi taşındı ve çoğunlukla evli erkeklerle çok fazla çıkıyor. Polise gidiyor çünkü Mei-Mei bir kaç gündür evde değil, bu yüzden Ru-rong onun kayıp olduğunu düşünüyor. Mei-Mei, karısı dairelerine girip onu aramak ve şiddeti tehdit etmekle tehdit eden evli erkeklerden biriyle yürüyüşe çıkıyor.
 • 2022
 • Tayvan
 • 50
 • IMDb 6.7
They Kiss Again
They Kiss Again
"They Kiss Again" tuhaf bir çift Zhi Shu (Joe Cheng) ve Xiang Qin'in (Ariel Lin) karakteristik olarak komik bir şekilde evlenmesiyle sona erdi ve devam kısmında hikayeyi hemen balayına ve evlilik hayatına alıyor. Xiang Qin her zamanki gibi beceriksizdir, bir eş olmanın iplerini öğrenirken birçok komik durum yaratır ve iyi bir hemşire olmak ve dahi kocasının yanında çalışmak için çok çalışır. Hevesli bir doktor olan Zhi Shu, kendisine hükmetmeye kararlı hem akademik hem de romantik rakiplerle karşılaştığında okulda bazı engellerle karşılaşır. Evliliği, işi ve okulu dengeleme baskısı genellikle hatalara ve yanlış anlamalara yol açar. Zhi Shu ve Xiang Qin çok geçmeden genç yaşta evlenmenin hiç de fena olmadığını öğrenir.They Kiss Again Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle yer almaktadır.
 • 2007
 • Tayvan
 • 90
 • IMDb 6.9
More than Blue: The Series
More than Blue: The Series
Onunla tanıştığımızda, Chang Che-kai lise son sınıf öğrencisi. Ve onun üniversiteye giriş sınavlarına çalışması gerekirken, Kai onun yerine kendini duygulara kaptırır. Lösemi hastası olan babası, çok sevdiği plak dükkanını kapatıyor. Etrafta dolaşmak için yeterli para yok, annesi zar zor ortada ve Kai'nin notları düşüyor. Yine de olumlu bir şey var, o da Sung Yuan-yuan (Gingle Wang). Chang Che-kai müzisyen K olacak, Sung Yuan-yuan ise söz yazarı Cream olarak bilinecek ve iki ruh eşi birlikte güzel müzik yapacak.Romantik ve müzik üzerine Tayvan dizilerinden More than Blue: The Series Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle yer almaktadır.
 • 2021
 • Tayvan
 • 45
 • IMDb 7.8
49 Days With a Merman
49 Days With a Merman
Long Jie, büyükbabasıyla birlikte yaşayan mütevazı bir lise öğrencisidir. Ailesi küçük yaşta vefat ettikten sonra mütevazi bir geçmişe sahip. Long Jie okulda fark edilmeyen biridir. Onun tam zıttı popüler sınıf lideri Jiang Jiang'dır. Jiang Jiang, sosyal, zeki ve varlıklı bir aileden geliyor. Long Jie sürekli olarak sınıf arkadaşının gölgesindedir ve dikkat çekmek için rekabet edemez.Long Jie, hayatından memnun değil, son zamanlardaki birçok talihsizlik yüzünden sarsılıyor. Umutsuzluğunun ortasında deniz kıyısını ziyaret eder ve kayalık bir uçurumun üzerinde durur. Ne yazık ki, düşer ve neredeyse boğularak ölür. Bir deniz adamı kurtarmaya gelir ve genç adamı kazadan kurtarır. Daha sonra Long Jie, mistik yaratığın olağanüstü görünümü ve olağandışı güçleri karşısında huzursuz hisseder. Panik içinde kaçarken, deniz adamı onu eve kadar takip eder.Deniz adamı, olaydan sonra denize geri dönemeyeceğini keşfeder. Derin sulara değdiğinde bacakları kuyruğa dönüşmez. Güç kaybından insanı sorumlu tutarak Long Jie'yi suçluyor. İkisi de deniz adamının neden artık doğal formuna dönüşemediğini açıklayamazdı. Korkusuna ve kafa karışıklığına rağmen, Long Jie deniz adamının şimdilik evinde yaşamasına izin verir. Yeni arkadaşına, Mandarin'deki merman'a benzeyen kelimelerle oynanan bir oyun olan “Ren Yu” adında bir isim verilir.Komedi ve fantastik türünde 2022 Tayvan drama 49 Days With a Merman Türkçe altyazılı olarak yer almaktadır. 
 • 2022
 • Tayvan
 • 24
 • IMDb 7.8
Plus & Minus
Plus & Minus
“Plus & Minus” 2022 Tayvan BL drama dizisidir.Fu Li Gong (Shi Cheng Hao), gelişen bir hukuk firmasında kendisi için gelecek vaat eden bir kariyere imza atan genç bir avukattır. Ayrıca şirkette çalışan Zheng Ze Shou (Max Lin) yer almaktadır. İkisi yaklaşık 20 yıldır arkadaş ve birlikte büyüdüler. Aynı anaokuluna, okula gittiler ve şimdi aynı ofiste birlikte çalışıyorlar. Arkadaşlık olarak başlayan şey, yavaş yavaş kardeşliğe daha yakın bir bağa dönüştü. Ve şimdi, yasal kariyerleri başlarken, ilişki yeniden değişiyor gibi görünüyor. Birbirlerini düşünmekten vazgeçemezler. Ancak arkadaşlardan sevgililere sıçramak basit bir mesele değil ve Cupid'in önünde birçok engel var!Bu arada, X (Qilei Zheng) uzun saçlı, eğlenceyi seven bir gece kuşudur. Yoğun bir gece sıcak noktasında barmen olarak çalışıyor. Jian'da (Matt Lee) tam zıttı ile karşılaştığında dünyası alt üst olur. Ancak bu iki zıt güç bir araya geldiğinde romantizmin kıvılcımları tutuşur. Zıtlıklar bu ikiliyi cezbedecek mi?Plus & Minus tüm bölümlerini Dizifon kalitesiyle keyifle izleyebilirsiniz. 
 • 2022
 • Tayvan
 • 25
 • IMDb 7.9
Fly the Jumper
Fly the Jumper
Büyük hayaller ve azmin gücü hakkında bir hikaye olan “Fly the Jumper”, Li Ruonong tarafından yönetilen 2020 lise spor dramasıdır.On bir yaşındayken Zhang Jian Yi'ye (Wu Nien Hsuan) genetik bir kalp hastalığı teşhisi kondu. Hevesli bir basketbol oyuncusu olan Jian Yi, bu haberle yıkıldı. Profesyonel olma hayalleri artık paramparça olmuşken, Jian Yi sevdiği spora olan tutkusunu bir kenara bıraktı ve hayatına devam etmenin bir yolunu bulmaya çalıştı. Ama bazı rüyalar unutulmayı reddeder.Şimdi on altı yaşında olan Jian Yi, basketbol tutkusunu hiç kaybetmedi. Halkın içinde hiç oynamamasına rağmen, hayatında antrenman yapmadığı bir gün olmadı, spora olan sevgisi onu sürekli ilerlemeye itiyor. Lise basketbol takımının menajeri Yan Xi (Tsai Jui Hsueh), Jian Yi'nin gizli antrenmanlarından birinde yakalanınca, Jian Yi içgüdüsel olarak, Jian Yi'nin tam olarak takımının ihtiyacı olan kişi olduğunu anlar.Jian Yi'yi takıma katılmaya ikna eden Yan Xi, birçok kişinin protestolarına rağmen yeni acemisinin yanında duruyor. Takım arkadaşlarının küçümsemesine, ebeveynlerinin muhalefetine ve kendi fiziksel sınırlamalarına karşı savaşmak zorunda kalan Jian Yi, sınırları zorlar. Tutkusu ve kararlılığı hayallerini gerçekleştirmeye yetecek mi yoksa yenilginin acısına yenik mi düşecek?Fly the Jumper Tayvan dizi tüm bölümlerini Dizifon kalitesiyle Türkçe altyazılı izleyin.
 • 2020
 • Tayvan
 • 25
 • IMDb 7.8
Moonlight Romance
Moonlight Romance
Moonlight Romance, insanları evlilikte birleştiren Tanrı ile insan arasındaki duygusal karışıklık hakkında bir hikayeyi konu almaktadır.Li Yue, You Tian Le ismiyle insan dünyasına yerleşir. Burada boşanma avukatı olarak çalışıyor ve yaşamını sürdürebilmek için enerjiyi emmenin yollarını arıyor. Bir gün  Fang Duomi adında bir kadınla tanışır.Romantik ve fantastik Tayvan dizilerinden Moonlight Romance Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2020
 • Tayvan
 • 90
 • IMDb 7.3
Happy 300 Days
Happy 300 Days
Erkek arkadaşınızdan ayrıldıktan sonra aniden hamile olduğunuzu fark ettiğinizde nasıl hissederdiniz? Chen Ya-Ting (Tammy Chen) memleketine dönmeye karar verir. Beklenmedik bir hamilelik, bir kadını üç hoş adamla bir evi paylaşmak için memleketine geri gönderir. Her birinin sorunları var ama her biri harika bir baba olur. Sevilen Tayvan dizilerinden Happy 300 Days Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2013
 • Tayvan
 • 90
 • IMDb 5.0
Tayvan ülkesine ait diziler yer almaktadır. Tayvan'da çekilen tüm dizileri sitemizden izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.