1. Su Yu

  Su Yu

  İMDb : 7.0 24 Bölüm

  Su Yu, Qian Yun Dağı'nın genç ustası Mu Jue Chen ile güçlü asistanı Qian Yu arasındaki karşılıklı aşkı anlatıyor, ancak kimlik eşitsizliği nedeniyle aşık olamıyor. Karşılıklı olarak birbirlerini kovalarlar ve sonunda aşık olurlar. Usta Mu Jue Chen, halk arasında bir liderdir. Sadece olağanüstü yeteneklere sahip değil, aynı zamanda şövalye bir kalbe de sahip. Çabaları ile insanların kalbinde bir kahraman haline geldi ve en mükemmel insan olarak kabul edildi. Zeki Jue Chen, Qian Yun Dağı'ndaki büyük ve küçük işlerle ilgilenerek her şeyin güvenli ve düzgün olmasını sağlar. Herkesin zihninde ikisi mükemmel bir eşleşme gibi görünüyor. Ama kimlikleri farklı. Qian Yu, sadece eski usta tarafından alınan terk edilmiş bir yetimdir ve durumları, aşık olmalarını zorlaştırır. Mu Jue Chen'in kadınlardan hoşlanmadığına dair söylentiler de var. Çift, yıllarca süren saklı hisler ve şikayetler arasında mutluluğu bulabilecek mi? 2020 Çin dizilerinden Su Yu Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
  8.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.0   71

 1. Heyecan Dolu Anime Arayanlar İçin Tavsiye Animeler
    8 ay Önce
  Heyecan Dolu Anime Arayanlar İçin Tavsiye Animeler Heyecan dolu anime arayanlar için tavsiye animeleri sizler için hazırladık. Umarım en çok beğenilen bu anime listesi hoşunuza gider.
  2020 Kore Dizi Önerileri Listesi
    8 ay Önce
  2020 Kore Dizi Önerileri Listesi 2020 yılı içerisinde yayınlanan ve herkesin beğendiği Kore dizileri listesini sizler için hazırladık. Umarım beğenirsiniz.
Background
Yorum Alanı
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.