1. Queen Dugu

  Queen Dugu

  İMDb : 6.3 50 Bölüm

  Queen Dugu”, Zhang Xiao Zheng tarafından yönetilen 2019 Çin dramasıdır. Bu drama, 7. yüzyılın başlarında ölen İmparator Wen ve eşi İmparatoriçe Consort Wenxian'ın gerçek hikayesine dayanmaktadır. Dugu Jia Luo (Joe Chen), savaşan ailelerin egemen olduğu bir ülkede etkili bir general olan Wei Dükü'nün yedinci kızıdır. Siyasi kaos yaygın ve iç savaş, bir gün Çin olacak yapay topraklara yayılıyor. Dugu Jia Luo'nun hayatı, entrikacı bir kamu görevlisinin, suçlarından dolayı ailesinin haksız yere suçlandığını görmesiyle altüst olur. O ve ailesi dışlanır. Ancak genç Dugu Jia Luo, bu acı deneyimden ders çıkarmaya karar verir. Yaptığı her şeyi adalet ve onurun yönetmesine izin veren güçlü fikirli bir kadın olmaya karar verir. Sui Dükü'nün en büyük oğlu Yang Jian (Chen Xiao) adında genç bir adamla evlenir. Genç Dugu Jia Luo ve Yang Jian, birbirlerine ciddi ve vahim bir sadakat sözü verirler. Hızlı zekaları ve zorlu savaş alanı becerileri ile ikili, onlarca yıllık savaşı sona erdirmek ve Çin'i Sui bayrağı altında birleştirmek için gereken her şeye sahip olduklarını çok geçmeden fark eder. Ancak cariye alma geleneği Çinli kraliyet aileleri arasında yaygındır. Peki Yang Jian Çin İmparatoru olursa, onların tek eşlilik yemini ne olacak? Ve bu genç çift, ülkeyi iç savaştan çıkaracak ve tarihte yeni bir altın çağa götürecek bir hanedan kurmak için gerçekten gerekenlere sahip mi? Queen Dugu tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.  
  1.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.3   4.886

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Tür: Çin Dizileri , Romantik , Tarihi
  •  Orjinal Ad: Queen Dugu
  •  İlk Yayın Tarihi: 11 Şubat 2019
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Ülke:
  •  Kanal: ZJTV
 1. Jeon Do Yeon Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
  Jeon Do Yeon Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey İşte Jeon Do Yeon hakkında kesinlikle not almanız gereken bazı önemli gerçekler!
  Song Hye Kyo’nun Rol Aldığı 8 Harika Film
  Song Hye Kyo’nun Rol Aldığı 8 Harika Film Song Hye Kyo hayranıysanız izlemeniz gereken filmleri sizler için hazırladık.
Background
Yorum Alanı
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.