1. My Strange Hero

  My Strange Hero

  İMDb : 7.1 16 Bölüm

  My Strange Hero, ana karakter Kang Bok Su'nun yaşadığı haksızlığı konu almaktadır. Bu drama, Kang Bok Su'nun okul günlerinden kalma hayatını göstererek, iyi bir gencin nasıl kötüye gittiğini ve yanlış anlamaları çözerek nasıl iyi bir yetişkine dönüştüğünü gösterir. Kang Bok Su yakışıklı ve iyi huylu bir lise öğrencisiydi. Başı dertte olan ve haksız ve mantıksız olduğuna inandığı her şeye karşı savaşan okul arkadaşlarına seve seve yardım etti. Doğal olarak, okul arkadaşlarının çoğu onu severdi. Ancak bir gün, haksız yere sınıf arkadaşlarına zorbalık yapmakla suçlandı ve sonunda okuldan atıldı. Kız arkadaşı ve en yakın arkadaşı bile ona güvenmedi ve ona ihanet etti. Şimdi, bir yetişkin olarak, liseye geri dönmeyi ve ona tuzak kuranlardan ve gençlik yıllarından beri ona acı çektirenlerden intikam almayı planlıyor. Ancak işler ters gitmeye başlar. Bok Su bir dizi olaya karışır. My Strange Hero Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri sitemizden Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.1   26

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    DuyguPoz Ocak 13, 2022 18:40:47

  Bu harika olma fırsatını kaçırmış iyi bir drama. Okul zorbalığı, yönetim yolsuzluğu, seçkin sınıf ayrıcalıkları ve para yoluyla ortaya çıkan ilerleme, sosyal dışlanma sorunları, intikam ve hoş bir romantik hikaye gibi ciddi sorunları beraberinde getiriyor. Hikaye iyi yazılmış olmasına rağmen, oyuncular karakterlerini canlandırırken harika bir iş çıkardılar. Başrol çiftin kimyası iyi, romantizm son bölümlerde parlaklığını kaybetti ve kararlar aceleye geldi. Ayrıca hikayenin iyi bir sonu olmasına rağmen drama ivme kaybetti ve sonu güzel ama zayıftı. Sonuç olarak yine de tavsiye edilir.

DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.