1. Moonshine

  Moonshine

  İMDb : 8.7 9 Bölüm

  Moonshine, en katı alkol yasağı yasasının çıkarıldığı Joseon döneminde geçiyor. Nam Young ve Kang Ro Seo'nun hayatlarını konu almaktadır. Nam Young, şöhret kazanmak için Hangyang'a gelir. Böylece sivil sınavı kazandıktan sonra müfettiş olarak çalışmaya başlar. Bu arada Kang Ro Seo, para kazanmak için gece gündüz çalışan fakir bir soylu kadındır. Ancak ağabeyinin borcunu öğrendikten sonra alkol yapmaya başlar. Öte yandan, veliaht prens Lee Pyo bir damla alkol içmek için sarayın duvarlarından atlamaya hazırdır. Han Yae Jin, yakışıklı bir koca isteyen oyuncu bir soylu kadındır. Beklenmedik bir şekilde, dört yol da tarihi kaos yaratan kesişir. Ama yasak müfettişi evinde yaşarken Kang Ro Seo alkol satış işine nasıl devam edecek? Moonshine Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.7   38

Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Handee01 Ocak 13, 2022 18:26:40

  Hikaye, oyunculuk ve yapım çok iyi. Ana karakterler rollerini çok iyi yansıtmış. Seung Ho ve Hyeri arasındaki kimyayı çok beğendim. Son bölümlere kadar kesinlikle izlemeye değer. Hikaye bize eğlenceli ve kahkahaların yanı sıra farklı duygular da veriyor. Aksiyon, drama, romantizm ve komedi bir arada mükemmel. Tavsiye ederim.

DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.