1. Law School

  Law School

  İMDb : 8.1 16 Bölüm

  Law School” dizisi, hukuk fakültesinde hukuk öğrenen ve aynı zamanda olağandışı bir suç vakasına karışan öğrenciler ve profesörlerin hikayesini konu alıyor. Daha önce savcı olan Yang Jong Hoon (Kim Myung Min) şimdi hukuk fakültesinde profesördür. Öğrencilerine karşı katıdır ve hukuk alanında iyi insanlardan oluşan bir ekip kurmak ister. Kang Sol (Ryu Hye Young) fakir bir aileden gelen hukuk fakültesinde birinci sınıf öğrencisidir. Sınıfındaki zengin ve zeki öğrencilerden daha aşağı hissediyor. Kang Sol daha sonra partisinde bir lider olan Han Joon Hwi (Kim Bum) ile tanışır. Zeki ve yakışıklı ama onda başkalarının bilmediği bir şey var. Law School Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      8.1   11

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Tür: Gizem , Hukuk , Kore Dizileri , Suç
  •  Orjinal Adı: Law School
  •  İlk Yayın Tarihi: 14 Nisan 2021
  •  Bölüm Süresi: 65 Dakika
  •  Ülke:
  •  Kanal: jTBC
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Tugcm3 Ocak 14, 2022 18:03:50

  Çıktığı ilk gün izlemeye karar vermiştim ve bu seçimi yaptığım için çok mutluyum. Başından beri bağımlısı oldum ve her hafta bölümlerin çıkmasını bekledim. Olay örgüsü sürükleyiciydi ve her zaman beni şok etti. Sonrasında ne olacağını hiç bilmiyordum. Müzikler güzeldi ve oyunculuklar çok doğaldı. Bu tarz seviyorsanız bir şans verin.

DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.