1. I’ve Fallen For You

  I’ve Fallen For You

  İMDb : 7.7 24 Bölüm

  Çocukken Tian San Qi (Esther Yu) doyumsuz meraklı bir yapıya sahipti. Her zaman sorular sorar, bilgi susuzluğunu asla gideremezdi. Birçoğu onun merakından bıkmış olsa da, her zaman onunla eğlenmeye istekli olan daha büyük bir çocuk vardı. Yan yana, ikisi birlikte çok mutlu günler geçirdiler ama mutlulukları uzun sürmedi. İz bırakmadan kaybolan küçük çocuk, aniden hayatından alındı ​​ve San Qi'yi kırık bir kalple ve kayıp arkadaşını bulmak için sarsılmaz bir kararlılıkla bıraktı. Yıllar sonra San Qi, çocuğun ortadan kaybolduğunu ve onun kalbini de alarak bulmaya her zamanki gibi kararlıdır, ancak bu görev kolay olmamıştır. Artık bir adli tıp doktoru olan San Qi, arkadaşını bulmasına yardım edeceklerini umarak becerilerini geliştirmek için yıllarını harcamıştır. Ancak şu ana kadar çabaları tamamen sonuçsuz kaldı. Sonsuz arayışının tek parlak yanı, yol boyunca edindiği arkadaş sayısıdır. Yanında çok yetenekli bir grup arkadaşı olan San Qi, eski arkadaşının ortadan kaybolmasıyla yakından ilgili görünen bir dizi vakaya rastlar. Yeni ipuçları ortaya çıkmaya başlayınca, arkadaş grubu, yapımı on yıldır süren iğrenç bir komployu ortaya çıkarır. Gerçeği çok mu geç keşfettiler yoksa San Qi'nin yıllar önce kalbini çalan çocuğu bulma şansı var mı? Han Xue Fei'nin "Jin Xin Ji" adlı romanından uyarlanan "I've Fallen For You", Zhou Tong ve Dai Meng Ying tarafından yönetilen 2020 yapımı bir romantik dramadır.
  9.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      7.7   66

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ceren Temmuz 19, 2021 18:22:25

  10/10 tavsiye ederim. Bu dizi hakkında her şey harika! oyunculuk, yapım ve olay örgüsü çok iyi. Doğru miktarda hafif romantizm, gizem ve her şeye sahipti. Komedi olması amaçlanmış olsa da, gözlerimde yaşlar hissettiğim zamanlar oldu, bunun nedeni muhteşem oyunculuk ve harika hikayeydi. Her bölüm izlemeye değerdi, bölümlerin hiçbiri zaman kaybı gibi gelmedi. Sürükleniyormuş gibi hissetmeden tarihi bir Çin dramasından zevk almayalı uzun zaman oldu. Herkese bunu tavsiye ederim.

DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.