1. Flourish in Time

  Flourish in Time

  İMDb : 7.0 24 Bölüm

  Flourish in Time, Deng Enxi ve Zhang Ling He'nin başrol oynadığı bir Çin gençlik kampüsü dizisidir. Fan Da Wang'ın "Who can keep the moon private with love" adlı romanından uyarlanmıştır. Birbirine eşlik eden, birbirini koruyan, çift yönlü gizli bir aşka sahip olan ve birlikte büyüyen erkek ve kadın kahramanın çocukluklarındaki “sözde kardeş” ilişkisini “sevgililer”e dönüştürmesini konu alıyor. Nazik ve cesur genç kız Lu Miao ile soğuk ve mesafeli öğrenci Jiang Hao Yue arasındaki bir aşk hikayesidir. İkisi birbirine eşlik eder ve büyüme sürecinde birbirini iyileştirir. Flourish in Time Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde seyredebilirsiniz! Herkese iyi seyirler dileriz.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.0   69

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Tür: Arkadaşlık , Çin Dizileri , Gençlik , Okul
  •  Orjinal Adı: Flourish in Time
  •  İlk Yayın Tarihi: 28 Mayıs 2021
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Ülke:
  •  Kanal: Tencent Video
Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Pelin Temmuz 22, 2021 22:47:56

  Her bölümün sonunda genç başrollerin çocuk oyuncu/aktrisle ilişkisini gösteren bir sahneye bayılıyorum — çok tatlı ve hikaye anlatımına oldukça fazla şey katıyor.

DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.