1. Fairyland Lovers

  Fairyland Lovers

  İMDb : 8.5 35 Bölüm

  Bai Qi, tıbbi uygulamaları için Lin Xia'nın evini kiralayan gizemli bir doktordur. Yakınlarda bir süre yaşadıktan sonra, Lin Xia onun tuhaf alışkanlıklarını fark eder. Bai Qi, tıbbi yardımı için bir ödeme şekli olarak parayı kabul etmiyor. Bunun yerine, hastaları için en değerli ve sevgili şeyleri ister. Ayrıca hastaları her yerden, bazıları insan bile değil. Lin Xia, Bai Qi'nin de insan olmadığını öğrenir. Lin Xia onun dünyasına girer ve yavaş yavaş birbirlerine aşık olurlar. Ama farklı dünyalardan geldikleri için mutluluğu bulacaklar mı? Çekimler Nanjing'de gerçekleşti. 15 Mart 2019'dan 14 Haziran 2019'a kadar üç ay sürdü. Jeremy Jones Xu ve Xuan Lu, özel bir görünüm sergiliyor. Dizi, gösterime girmesinden 3 gün sonra 100 milyon izlenmeye ulaştı. Fairyland Lovers Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
  10.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      8.5   93

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Ceren Temmuz 18, 2021 19:53:41

  Tekrar tekrar izleyebilirim. Başrol oyuncuları, hikayeyi izlenecek iyi bir drama haline getirebilmek için iyi bir kimyaya sahipti.

DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.