1. Be My Cat

  Be My Cat

  İMDb : 7.0 16 Bölüm

  Be My Cat, bir kostüm fantezi dönemi web dramasıdır ve sevimli ve canlı mülk sahibi Su Xiao He'nin etrafında döner. Su Xiao He, Qingqiu Ülkesi Jiangzhou'daki Qingshan Gölü'nün yanında bir evcil hayvan dükkanı işleten sevimli ve canlı bir ev sahibidir. Yanlışlıkla bir "Blue Soul Orb" alır ve Miyav Yıldız Prensi'ni DW galaksisinden uyandırır. Meow Star Prince, uzun boylu, yakışıklı ve gizemli bir Mo Xiu Ran olarak reenkarne oldu. Şans eseri Su Xiao He ile bir "efendi ve hizmetçi sözleşmesi" imzalar. Be My Cat, farklı galaksilerden iki insan arasındaki süper tatlı bir ilişkiyi sahneliyor. Çift, yeni bir macerada tüm bunların ardındaki sırları ortaya çıkarmak için el ele çalışır. Tüm bölümleri Türkçe altyazılı olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.0   441

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Tür: Çin Dizileri , Fantastik , Romantik , Tarihi
  •  Orjinal Adı: My Young Pet General
  •  İlk Yayın Tarihi: 8 Şubat 2021
  •  Bölüm Süresi: 35 Dakika
  •  Ülke:
  •  Kanal: Sohu TV
 1. Heyecan Dolu Anime Arayanlar İçin Tavsiye Animeler
  Heyecan Dolu Anime Arayanlar İçin Tavsiye Animeler Heyecan dolu anime arayanlar için tavsiye animeleri sizler için hazırladık. Umarım en çok beğenilen bu anime listesi hoşunuza gider.
Background
Yorum Alanı
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.