1. Why Her? 7. Bölüm 7. Bölüm

  Why Her? 7. Bölüm

  Onun Kriz Anı 720P Türkçe Altyazı

  7.8
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

    24 Haziran 2022   2.205

  Why Her 7. bölüm izle, Soo Jae, Hong Seok Pal'ın ölümünü içeren bir araba patlamasında neredeyse ölmek üzere olduğunu fark ettiğinde korkuyla titriyor. Ancak belki bir kişi dışında zayıf yönlerini göstermeye istekli olduğu kimse yoktur. Kısa bir süre sonra, Soo Jae, bir etkinliğe katılmasını öneren Tae Guk ile buluşur, ancak bunun yakın gelecekte ne getireceğini bilmeden teklifi reddeder.
 1. Why Her?

  Why Her?

  İMDb : 7.8 16 Bölüm

      7.8   13.558

  Oh Soo-Jae, TK Hukuk Bürosunda şirketin en genç ortağı olmak için yükselen bir avukattır. Hukuk firması genellikle Güney Kore'nin en iyisi olarak kabul edilir. Oh Soo-Jae, hem davaları kazanma arzusu hem de kendini haklı görme duygusuyla motive olur. Hayatı boyunca başarıya ulaşmak için çalıştı, ancak beklenmedik bir davaya bulaştıktan sonra bir hukuk fakültesinde yardımcı doçent olarak çalışmak üzere küme düştü. Oh Soo-Jae, hukuk okulunda Gong Chan ile tanışır. O kurumda öğrencidir. Gong Chan'ın travmatik bir geçmişi var ama yine de iyi bir kalbi var. Oh Soo-Jae'ye aşık olur ve onu korumak için her şeyi yapar. TK Hukuk Bürosu başkanı Choi Tae-Kook, yasadışı yollarla bile arzularını yerine getirmek için her şeyi yapabilir. Why Her? Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: Why Her?
  •  İlk Yayın Tarihi: 3 Haziran 2022
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bıraknız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.