1. Talay Prae 23. Bölüm 23. Bölüm

  Talay Prae 23. Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    55

  Talay Prae 23. bölüm izle, Tayland yapımı romantik dizide olaylar çözülmeye başlıyor Talay Prae 23. Bölüm tek part Türkçe altyazılı olarak Dizifonda!
 1. Talay Prae

  Talay Prae

  İMDb : 7.0 24 Bölüm

      7.0   50

  Talay Prae, güzel ve alçakgönüllü bir kız olan Thaet'in hikayesini konu almaktadır. Jaron, başarılı bir genç girişimcidir. Thaet ile sadece kendi işinde gösteriş olsun diye evlendi. Yükselen genç bir girişimci olarak güzel bir eşe sahip olmanın hayatta harika olduğunu düşünüyordu. Ancak özel hayatında, kimisi iş, kimisi de cinsel ihtiyaçlarını karşılamak için pek çok kadınla ilişkisi vardır. Thaet, dünyayı güzel bir şekilde gördü, ebeveynlerine bağımlı olarak yaşadı. Karısını sadece kendi işinde bir gösteri olarak gören genç bir işadamı olan Casanova Jaron (Wongsakorn Paramatthakon) ile evlenmeye zorlanana kadar. Ancak evlendikten sonra müstakbel kocasının davranışlarının çok kötü olduğu ortaya çıktı. Şüpheler hızla dağıldı ve beklenen düğün gerçekleşir. Ancak düğünden sonra kocası için hiçbir şeyin değişmediğini ve yalnızlığa, terk edilmeye mahkum olduğunu anladı. Thaet bu sorunlu evliliği bozacak gücü bulabilecek mi yoksa kaderini kabul edecek mi? 2020 Tayland dizilerinden Talay Prae Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: Talay Prae
  •  İlk Yayın Tarihi: 11 Ocak 2020
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.