1. Kiss Sixth Sense 9. Bölüm 9. Bölüm

  Kiss Sixth Sense 9. Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  9.8
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    2.177

  Kiss Sixth Sense 9. bölüm izle, Min Hoo saçma bir itirafta bulunur ve Ye Sul onun hakkında gitgide daha fazla merak duymaya başlar.
 1. Kiss Sixth Sense

  Kiss Sixth Sense

  İMDb : 7.5 12 Bölüm

      7.5   16.697

  Ye-Sool, çocukluğundan beri olağanüstü bir yeteneğe sahipti. Dudakları başka biriyle buluştuğunda, onun geleceğini görebilir. Ancak kehanetinin bir ay mı, bir yıl mı yoksa birkaç yıl sonra mı olacağı hakkında hiçbir fikri yok. Ye-Sool şu anda bir reklam firmasında çalışıyor. İşini seviyor ama amiri Min-Hu'yu küçümsüyor. Ye-Sool'un dudakları bir gün yanlışlıkla Min-Hu'nun boynuna temas eder ve Min-Hu onları yatakta birlikte görür. Kiss Sixth Sense Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Kiss Sixth Sense
  •  İlk Yayın Tarihi: 25 Mayıs 2022
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.