1. Invisible Life 4. Bölüm 4. Bölüm

  Invisible Life 4. Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    60

  Invisible Life 4. bölüm izle, Gao Shan, Guan Yihe ile temasa geçti ve ziyafete daha erken gelmesini umdu, Guan Yihe telefonda telefonda hemen ikna oldu.
 1. Invisible Life

  Invisible Life

  İMDb : 7.0 40 Bölüm

      7.0   232

  Invisible Life Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Çin draması yeni gelen Ye Xiao Bai ve patronu Guan Yi He'nin birlikte çalışırken tanışıp aşık olmasını konu alıyor. Bundan sonra evlilik ve iş hayatında karşılaştıkları zorlukları birlikte çözerler ve sonunda mutlu bir son bulurlar. Ye Xiao Bai, tam zamanlı bir iş bulduğunda kazara aşktan düşer ve derin üzüntüsüne neden olur. Annesi Ye Hui Fen, onun izni olmadan onun için çeşitli kör randevular ayarlar. Annesinin kör randevularından kaçmak için Ye Xiao Bai, katı patronu Guan Yi He'nin listeleme projesine gönüllü olarak katılır. İki kişi, garip bir ilk karşılaşmadan sonra yavaş yavaş tanışırlar. Proje sürecinde gece gündüz birbirleriyle iyi geçinmek zorundadırlar. Yavaş yavaş aşık olurlar ve ilişkilerini şirketin geri kalanından gizlemek için gizli bir romantizme başlarlar. Ye Xiao Bai başlangıçta her şeyin kontrol altında olduğunu düşündü. Beklenmedik bir şekilde, çalışanların birbirlerine aşık olmasına izin vermemenin işyeri baskısı ikilinin ritmini bozar ve hamileliği gizlemek için son çare olarak evlenirler. Bir haber çıktığında ikisinden biri şirketten ayrılmak zorundadır. Yüksek gelirli Guan Yi He, aşk için istifa eder ve şirketin devasa tazminatlarını öder. İkili, çocuklarının doğumuyla, kayınvalidesiyle olan sorunlarla, ailevi ıvır zıvırlarla ve iş baskılarıyla uğraşmak zorundadır ve tüm bunlar evliliği strese sokar. Ye Xiao Bai, ailesine bakan çalışan bir kadın olmanın zorluklarını da yaşıyor. Yavaş yavaş, tecrübesiz bir kızdan güçlü ve olgun bir çalışan anneye dönüşür ve ailesini başarılı bir şekilde korur.  Invisible Life, Tao Ling Ling tarafından yönetilen 2020 Çin drama dizisidir. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: Invisible Life
  •  İlk Yayın Tarihi: 9 Aralık 2020
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.