1. If You Wish Upon Me 8. Bölüm 8. Bölüm

  If You Wish Upon Me 8. Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  9.8
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    1.784

  If You Wish Upon Me 8. bölüm izle, artık Sonny'nin son dileğini gerçekleştirme zamanı gelmiştir. Gyeo Rye, Sonny'nin önceki sahibinden intikam almak istediğini düşünse de Sonny'nin istediğinin bu olmadığını anlar. Ölümünden sonra Gyeo Rye, darülaceze hastanesinde mutluluğun peşinden gider. Sonny ve hastanedekiler ona bir aileye sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu öğretir.
 1. If You Wish Upon Me

  If You Wish Upon Me

  İMDb : 8.3 16 Bölüm

      8.3   13.237

  Hayatı boyunca acı çeken genç bir adamın (Ji Chang-Wook) toplum hizmetinin bir parçası olarak bir bakımevi hastanesine gitmesi ve bir dizi bölüm aracılığıyla, o ve sağlık personeli, yaklaşırken insanların son arzularını neşeyle ve parlak bir şekilde yerine getirir. Ji Chang-Wook, bir bakımevi hastanesinde gönüllü olmadan önce hapishanede, çocuk gözaltı merkezinde ve yetimhanede zaman geçiren genç bir eski suçlu olan Yoon Gyeo-ree'yi canlandırıyor. Dizifon.com adresinde sizleri bekliyor. Seo Yeon-Joo, bakımevinde iyimser, pozitif bir hemşire olan Choi Soo-young'u canlandırıyor. Won Ji-an, kendini tamamen Yoon Gyeo-ree'ye adamış bir kadın olan Ha Joon-Kyung'u canlandırıyor. Sung Dong-il, darülaceze hastanelerindeki hastaların son isteklerini yerine getiren gönüllü kuruluş “Team Genie”nin kurucusu Kang Tae-shik'i canlandırıyor. If You Wish Upon Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyleDizifon kalitesiyle sizlerle!
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: If You Wish Upon Me
  •  İlk Yayın Tarihi: 10 Ağustos 2022
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bıraknız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.