1. Forecasting Love and Weather 11. Bölüm 11. Bölüm

  Forecasting Love and Weather 11. Bölüm

  1°C 720P Türkçe Altyazı

  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    19 Mart 2022   3.202

  Forecasting Love and Weather 11. bölüm izle, Ha Kyung, Si Woo'yu görev için uzaklara göndermeyi seçtiğinde, hoşnutsuzluğunu gizlemez. Kızı onu görmeye döndüğünde Dong Han çok sevinir.
 1. Forecasting Love and Weather

  Forecasting Love and Weather

  İMDb : 6.3 16 Bölüm

      6.3   3.583

  Forecasting Love and Weather, Kore'nin ulusal hava tahmin servisi olan Kore Meteoroloji İdaresi'nde aynı ofiste çalışan kişilerin hikayesini anlatıyor. Her şeyi kitabına göre yapan ve kişisel ve profesyonel hayatlarını ayrı tutmak konusunda seçici olan akıllı ve fazlasıyla organize bir kişi olan Jin Ha Kyung'un ve her zaman alışılmışın dışında düşünen özgür bir ruh olan Lee Shi Woo'nun iş ve aşk hayatları etrafında dönüyor. Beceriksiz görünmesine rağmen, 150 IQ'su ile övünüyor ve zekasını buna ayarladığında her şeyi fark edebiliyor. Forecasting Love and Weather Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: Forecasting Love and Weather
  •  İlk Yayın Tarihi: 12 Şubat 2022
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bıraknız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.