1. Eve 7. Bölüm 7. Bölüm

  Eve 7. Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  10.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    22 Haziran 2022   659

  Eve 7. bölüm izle, sürükleyici intikam temalı Kore yapımlarından Eve 7. Bölüm Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle yer almaktadır.
 1. Eve

  Eve

  İMDb : 9.0 10 Bölüm

      9.0   5.296

  Lee Ra El, sevgi dolu babasını ve annesine oldukça bağlı bir kadındır. Ancak babasının ölmesine neden olan acımasız güçler yüzünden ailesi parçalanır. Bu korkunç trajediyi düzenleyen olağanüstü varlıklı insanlardan intikam almaya yemin eder. Ana hedefi, para kazandıran LY Group iş imparatorluğunun CEO'su ve uzun vadede ailesini yok eden komplonun elebaşlarından biri olan Kang Yoon Kyum'dur. Lee Ra El'in tercih ettiği silah boşanmadır. Kendisini gerçekten 1,6 milyar USD değerindeki yasal bir ihtilafın ortasına koyarak, Kang Yoon Kyum ve LY Group'u en kısa sürede ve herkes için aşağıya çekmeyi umuyor. Ancak bunu başaracak olan, acı bir hapishane savaşı başlatması ve mahkeme salonunun içinde ve dışında güçlü güçlerle savaşması gerekebilir. Bununla birlikte, bu plan, tüm kurnazlığını Kang Yoon Kyum'u hiç beklemediği bir anda tuzağa düşürmek için kullanabileceğine inanan Lee Ra El için 13 yıldır boru hatlarının içindeydi. İntikam ona istediği hazzı yaşatabilecek mi? Romantik melodram Kore dizi Eve Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Eve's Scandal
  •  İlk Yayın Tarihi: 1 Haziran 2022
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.